SPOTKANIE Z PRACOWNIKIEM POLICJI W MIEJSKIM PRZEDSZKOLU NR 6 W ZAMBROWIE

 

W dniach 19-20 września 2017 r. we wszystkich grupach wiekowych w Miejskim Przedszkolu nr 6 w Zambrowie odbyło się spotkanie z pracownikiem policji p. Ewą Selerowską z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się od kilku dni poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym, ale również w ruchu drogowym. Przedszkolaki bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi.

Podczas spotkania przedszkolacy dowiedzieli się o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, chodnikach oraz jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Pani Ewa przypomniała również dzieciom jak należy podróżować samochodem, bawić się w domu i w przedszkolu oraz jak reagować i do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia np. kiedy zauważy się pożar, wypadek samochodowy itp. Gość ostrzegał też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

Na zakończenie spotkania wszystkie przedszkolaki otrzymały niespodzianki – opaski odblaskowe od pani Ewy. Natomiast dzieci podziękowały za dobre rady piosenką oraz wręczyły pamiątkowy dyplom i kwiatki.

Serdecznie dziękujemy pani Ewie Selerowskiej, że znalazła czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola

.P1260363 P1260371 P1260374 P1260384 P1260393 P1260396 P1260398 P1260400 P1260406